KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16631026

nr 1663 1026

Valdemar Nyström (1864-1924). Signerad, daterad 98, båtar i vinterhamn. Olja på duk, 52x75 cm, yttermått inklusive ram: 67x89 cm

Kondition: ramskada

måndag 2 december 2024
kl 18:19:48